| Specifikation | |
| Motor kraft | 1500 Watt 35H elektroniskt styrd borstlös likströmsmotor (vattentät) |
| Kontroller | 38A/15 rör |
| Fart | 65 km/h |
| Fart | Låg hastighet (klättring)/Medellång hastighet (stad)/Hög hastighet (fart)/Bakåt |
| Räckvidd/laddning | Större än eller lika med 45 km/per laddning |
| Klättringsvinkel | 15 grader |
| Bromssystem | Skivbromsar fram och bak |
| Sätes höjd | 810 mm |
| fordonsstorlek | 1800*760*1100 |
| Vikt utan batteri | 62 kg |
| Ladda | 250 kg |
| Däck | 3.0-10 vakuumdäck |
| Hastighetsmätare | LED-färg digital |
| Spänning | 60/72V |
| Batteri | Bly-syra batteri |
| Larmfunktion | Centrallås med stöldlarm, nyckelfri start, hitta min elcykelfunktion |
| Strålkastare | Snygg LED-strålkastare |
| bakljus | Snygg baklykta |
| Laddare | 60V eller 72V/3A eller 6A/Automatisk avstängning |
| Laddningstid | 3 till 5 timmar / 6 till 8 timmar |
| stötdämpning | Fram - Dämpningshydraulik |
| Bak - Dual Tube Hydraulic | |
| Minsta markfrigång | 110 mm |
| Hjul | 10" fashionabla aluminiumfälgar |
| MÅLNING | fotohärdning |
| Bromsvev | Aluminiumlegering |
| FUNKTIONER | Reparation av en nyckel, omvänd |
| Logistisk | |||
| Frakt | Hav/Järnväg/Express | Laddningsport | Ningbo/Shanghai hamn |
Produktfördelar
En elektrisk motorcykel med elegant, aerodynamisk stil och livfulla färgalternativ







certifiering


utställning



FAQ
1. F: Kan jag få ett eller två prover som referens?
A: Ja, vi accepterar prover för provorder. Vi lägger till lite provkostnad för att balansera den inhemska kostnaden.
2. F: Vad är leveranstiden?
S: För provbeställning, om vi har lager, är leveranstiden ungefär en vecka. För annan beställning, som vanligt 25 -30 dagar efter betalning.
3. F: Vilken färg kommer att finnas tillgänglig?
S: Normalt kommer vi att introducera de mest populära färgerna till kunderna. Och vi kan göra färger enligt kundens krav.
4. F: Kan jag använda min logotyp eller varumärke på produkten?
A: Ja, vi kan göra kundernas logotyp på motorcykeln.
5. F: Hur kan vi garantera kvalitet?
S: Vår provbekräftelse är mycket skarp före tillverkningen av partiet, även vi utför extremt noggrann undersökning av slutprodukten före leverans.
6. F: Vad är dina betalningsvillkor för provet?
A: DP, TT och LC accepteras.
Hot Tags: 1200w elektrisk motorcykel vuxna, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, Bärbar elektrisk skoter, elektrisk skotermotor 48v, elektrisk Citycoco motorcykel, 60v 12ah elektrisk citycoco skoter, sport elektrisk motorcykel, 2000W elektrisk motorcykel
Populära Taggar: elegant led ljus elektrisk motorcykel, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, 5000W elmotorcykel, Stadskoko, CityCoco Scooter, Elmotorcykel för Childen, Fällbar elektrisk skoter med litiumbatteri, Lead Acid Battery Electric Scooter








