| SPEC | |
| Motor kraft | 1500 watt elektroniskt styrd borstlös likströmsmotor (vattentät) |
| Kontroller | Rand EM70/30A |
| Fart | 55 km/h |
| Fart | Låg hastighet (klättring)/Mellanfart (stad)/Hög hastighet (sport)/Reversering |
| Räckvidd/laddning | Större än eller lika med 45 km/per laddning |
| Klättringsvinkel | 15 grader |
| Bromssystem | Skivbromsar fram och bak |
| Sätes höjd | Fram: 760mm Bak 850mm |
| fordonsstorlek | 2000*750*1250 |
| hjulbas | 1450 mm |
| Vikt utan batteri | 93 kg |
| Ladda | 250 kg |
| Däck | Fram 120/70-12, bak 130/70-12 vakuumdäck |
| Hastighetsmätare | LED färg digital |
| Spänning | 60/72V |
| Batteri | Bly-syra batteri |
| Larmfunktion | Centrallås med stöldlarm, nyckelfri start, hitta min elcykelfunktion |
| Strålkastare | Snygg LED-strålkastare |
| bakljus | Snygg baklykta |
| Laddare | 60V eller 72V/3A eller 6A/Automatisk avstängning |
| Laddningstid | 3 till 5 timmar / 6 till 8 timmar |
| stötdämpning | Fram - Dämpningskonvertering Hydraulisk |
| Bakre dubbelrörskonvertering hydraulisk | |
| Minsta markfrigång | 150 mm |
| Hjul | 12 tums fashionabla aluminiumfälgar |
| MÅLNING | fotohärdning |
| Bromsvev | Aluminiumlegering |
| FUNKTIONER | One-touch reparation, revers, främre reverse broms |
| Logistisk | |||
| Frakt | Hav/Järnväg/Express | Laddningsport | Ningbo/Shanghai hamn |
Produktfördelar
1500 watt borstlös elektrisk motorcykel, denna motorcykel har den eleganta stilen som en racermotorcykel och är perfekt för motorvägskörning. Det är också lätt att navigera i tät trafik eller på stadsgator.
Denna elektriska motorcykel är perfekt för dig som letar efter ett snabbt, enkelt och roligt sätt att ta sig runt, både för normal körning och för att bestiga alla backar du kan stöta på. Möjliggör ultrasmidig, effektiv och tyst transport. Den här motorcykeln är perfekt för dig som letar efter ett snabbt, enkelt och roligt sätt att ta sig runt, både för normal körning och för att bestiga alla backar du kan stöta på. Möjliggör ultrasmidig, effektiv och tyst transport.






FAQ
1. F: Kan jag få ett eller två prover som referens?
A: Ja, vi accepterar prover för provorder. Vi lägger till lite provkostnad för att balansera den inhemska kostnaden.
2. F: Kan jag använda min egen logotyp eller varumärke på mina produkter?
A: Ja, vi kan skriva ut kundernas logotyp på motorcykeln.
3. F: Vilka är garantibestämmelserna?
A: Huvuddelar i ett år.
4. F: Vilka är dina betalningsalternativ?
A: DP, TT och LC accepteras.
Välkommen att besöka denna sida.
Om du vill veta mer produktdetaljer, foton, videor, specifikationer, etc., vänligen kontakta oss! Tack.
Populära Taggar: 1500w borstlös elektrisk motorcykel, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, 48V 800W Folding Electric Scooter, Stadskoko, CityCoco Scooter, Cruiser Electric Motorcykel, Electric CityCoco för barn, Lättaste elektriska skoter







