| Specifikation | |
| Motor kraft | 1200W 30H elektroniskt styrd borstlös DC-motor (vattentät) |
| Kontroller | 32A/12 rör |
| Fart | 55 km/h |
| Fart | Låg hastighet (klättring)/Medellång hastighet (stad)/Hög hastighet (sport)/Reversering |
| Räckvidd/laddning | Större än eller lika med 45 km/per laddning |
| Klättringsvinkel | 15 grader |
| Bromssystem | Skivbromsar fram och bak |
| Sätes höjd | 810 mm |
| fordonsstorlek | 2100*730*1170 |
| Vikt utan batteri | 83 kg |
| Ladda | 250 kg |
| Däck | 90/90-12 vakuumdäck |
| Hastighetsmätare | Digital flytande kristall |
| Spänning | 60/72V |
| Batteri | Bly-syra batteri |
| Larmfunktion | Centrallås med stöldlarm, nyckelfri start, hitta min elcykelfunktion |
| Strålkastare | Snygg LED-strålkastare |
| bakljus | Snygg baklykta |
| Laddare | 60V eller 72V/3A eller 6A/Automatisk avstängning |
| Laddningstid | 3 till 5 timmar / 6 till 8 timmar |
| stötdämpning | Fram - Dämpad hydraulisk |
| Bak - Dual Tube Hydraulic | |
| Minsta markfrigång | 100 mm |
| Hjul | 12" fashionabla aluminiumfälgar |
| MÅLNING | fotohärdning |
| Bromsvev | Aluminiumlegering |
| FUNKTIONER | Reparation av en nyckel, omvänd |
Produktfördelar
1200W borstlös elektrisk motorcykel, denna motorcykel har den eleganta stilen som en racermotorcykel och är perfekt för motorvägskörning. Det är också lätt att navigera i tät trafik eller på stadsgator.










FAQ
1. F: Kan jag få ett eller två prover som referens?
A: Ja, vi accepterar prover för provorder. Vi lägger till lite provkostnad för att balansera den inhemska kostnaden.
2. F: Kan jag använda min egen logotyp eller varumärke på mina produkter?
A: Ja, vi kan skriva ut kundernas logotyp på motorcykeln.
3. F: Vilka är garantibestämmelserna?
A: Huvuddelar i ett år.
4. F: Vilka är dina betalningsalternativ?
A: DP, TT och LC accepteras.
Populära Taggar: elektrisk motorcykel silver, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, Folding Electric Scooter Blue, 48V 13Ah Folding Electric Scooter, Folding Electric Scooter 1000W, 350W Folding Electric Scoote, 500W 48V Folding Electric Scooter, barn elmotorcykel









