| SPEC | |
| Motor kraft | 1200W 30H elektroniskt styrd borstlös DC-motor (vattentät) |
| Kontroller | 32A/12 rör |
| Fart | 55 km/h |
| Fart | Låg hastighet (klättring)/Mellanfart (stad)/Hög hastighet (sport)/Reversering |
| Räckvidd/laddning | Större än eller lika med 45 km/per laddning |
| Klättringsvinkel | 15 grader |
| Bromssystem | Skivbromsar fram och bak |
| Sätes höjd | 780 mm |
| fordonsstorlek | 1750*700*1100 |
| hjulbas | 1300 mm |
| Vikt utan batteri | 55 kg |
| Ladda | 150 kg |
| Däck | 3.0-10 vakuumdäck |
| Hastighetsmätare | LED-färg digital |
| Spänning | 48/60 volt |
| Batteri | Bly-syra batteri |
| Larmfunktion | Centrallås med stöldlarm, nyckelfri start, hitta min elcykelfunktion |
| Strålkastare | Snygg LED-strålkastare |
| bakljus | Snygg baklykta |
| Laddare | 48/60V/3A automatisk avstängning |
| Laddningstid | 6 till 8 timmar |
| stötdämpning | Fram - Dämpad hydraulik |
| Bak-Dubbelrör hydraulisk | |
| Minsta markfrigång | 80 mm |
| Hjul | 10 tums fashionabla aluminiumfälgar |
| MÅLNING | fotohärdning |
| Bromsvev | Aluminiumlegering |
| FUNKTIONER | Reparation av en nyckel, omvänd |
Produktfördelar
Denna elektriska motorcykel är perfekt för dig som letar efter ett snabbt, enkelt och roligt sätt att ta sig runt, både för normal körning och för att bestiga alla backar du kan stöta på. Möjliggör ultrasmidig, effektiv och tyst transport. Den här motorcykeln är perfekt för dig som letar efter ett snabbt, enkelt och roligt sätt att ta sig runt, både för normal körning och för att bestiga alla backar du kan stöta på. Möjliggör ultrasmidig, effektiv och tyst transport.










FAQ
1. F: Kan jag få ett eller två prover som referens?
A: Ja, vi accepterar prover för provorder. Vi lägger till lite provkostnad för att balansera den inhemska kostnaden.
2. F: Kan jag använda min egen logotyp eller varumärke på mina produkter?
A: Ja, vi kan skriva ut kundernas logotyp på motorcykeln.
3. F: Vilka är garantibestämmelserna?
A: Huvuddelar i ett år.
4. F: Vilka är dina betalningsalternativ?
A: DP, TT och LC accepteras.
Populära Taggar: aluminiumfälgar elektrisk motorcykel, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, CityCoco Electric Scooter för barn, CityCoco motorcykel, Elektrisk skoter 1000W 48V, Vikbar elektrisk skoter för vuxna, Folding Electric Scooter Blue, turnerande elmotorcykel








