| SPEC |
| Motor kraft | 1500W elektroniskt styrd borstlös DC-motor (vattentät) |
| kontroller | 38A/15 rör |
| fart | 65 km/h |
| fart | låg(klättring)/mitten(stad)/hög(sport)/omvänd |
| räckvidd/laddning | Större än eller lika med 45 km/laddning |
| klättringsvinkel | 15 grader |
| bromssystem | skivbromsar fram och bak |
| sätes höjd | 800 mm |
| fordonsstorlek | 1900*750*1100 |
| vikt utan batteri | 69 kg |
| ladda | 250 kg |
| däck | 3.0-10 vakuumdäck |
| hastighetsmätare | LED |
| Spänning | 60/72V |
| batteri | Bly-syra batteri |
| larm | mittlåslarm, start med en nyckel, hitta mitt fordon |
| huvudljus | LED |
| bakljus | LED |
| laddare | 60Vor72V/3Aeller6A/smartladdning |
| laddningstid | 3-5timmar/6-8timmar |
| stötdämpning | frontdämpande hydraulik |
| bakre dubbelrörshydraulik | |
| min frigång | 90 mm |
| fälg | Aluminiumlegering |
| målning | ljushärdning |
| bryta veven | Aluminiumlegering |
| Övrig | reparation av en nyckel |
Produktfördelar
Elektrisk skoter, modedesign, högkvalitativ ram.






FAQ
1. F: Kan jag få ett eller två prover som referens?
A: Ja, vi accepterar prover för provorder. Vi lägger till lite provkostnad för att balansera den inhemska kostnaden.
2. F: Vad är leveranstiden?
S: För provbeställning, om vi har lager, är leveranstiden ungefär en vecka. För annan beställning, som vanligt 25 -30 dagar efter betalning.
3. F: Vilken färg kommer att finnas tillgänglig?
S: Normalt kommer vi att introducera de mest populära färgerna till kunderna. Och vi kan göra färger enligt kundens krav.
4. F: Kan jag använda min logotyp eller varumärke på produkten?
A: Ja, vi kan göra kundernas logotyp på motorcykeln.
5. F: Vilka är dina garantivillkor?
S: Vi erbjuder olika garantitider för olika tillbehör. Huvuddelar för ett år.
6. F: Vad är betalning?
A: DP, TT och LC accepteras.
Populära Taggar: 606 elektrisk skoter, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, 1500W Electric CityCoco Scooter, 60V 20Ah litiumbatteri CityCoco Bike, Elmotorcykel för Childen, elmotorcykel med E Mark, 60V 20Ah litiumbatterielektriskt skoter, 60V 20AH 8000W City Coco Electric Scooter








