| Produktspecifikationer | |
| Motor kraft | 1500 Watt 35H elektroniskt styrd borstlös likströmsmotor (vattentät) |
| Kontroller | 38A/15 rör |
| Fart | 65 km/h |
| Fart | Låg hastighet (klättring)/Mellanfart (stad)/Hög hastighet (fart)/Bakåt |
| Räckvidd/laddning | Större än eller lika med 45 km/per laddning |
| Klättringsvinkel | 15 grader |
| Bromssystem | Skivbromsar fram och bak |
| Sätes höjd | 810 mm |
| fordonsstorlek | 1950*730*1200 |
| Vikt utan batteri | 65 kg |
| Ladda | 250 kg |
| Däck | 3.0-10 vakuumdäck |
| Hastighetsmätare | LED-färg digital |
| Spänning | 60/72V |
| Batteri | Bly-syra batteri |
| Larmfunktion | Centrallås med stöldlarm, nyckelfri start, hitta min elcykelfunktion |
| Strålkastare | Snygg LED-strålkastare |
| bakljus | Snygg baklykta |
| Laddare | 60V eller 72V/3A eller 6A/Automatisk avstängning |
| Laddningstid | 3 till 5 timmar / 6 till 8 timmar |
| stötdämpning | Fram - Dämpningshydraulik |
| Bak - Dual Tube Hydraulic | |
| Minsta markfrigång | 90 mm |
| Hjul | Snygga aluminiumfälgar |
| MÅLNING | fotohärdning |
| Bromsvev | Aluminiumlegering |
| FUNKTIONER | One-touch reparation, omvänd |
Produktbeskrivning
En sportig ny motorcykel för både innerstadspendling och motorvägscruising, med en robust främre skivbroms som ger jämn bromsning och stabilitet i alla hastigheter. Sportigt och coolt!










Utställning



Certifieringar


FAQ
1. F: Kan jag få ett eller två prover som referens?
A: Ja, vi accepterar prover för provorder. Vi lägger till lite provkostnad för att balansera den inhemska kostnaden.
2. F: Vilka är garantibestämmelserna?
A: Huvuddelar i ett år.
3. F: Vilka är dina betalningsalternativ?
A: DP, TT och LC accepteras.
4. F: Vad sägs om din leveranstid?
S: Den specifika leveranstiden beror på varorna och mängden av din beställning.
5. F: Hur gör du vår verksamhet långsiktig och god relation?
S: Vi respekterar varje kund som vår vän och vi gör uppriktigt affärer och blir vänner med dem, oavsett var de kommer ifrån.
Populära Taggar: 1500w modedesign elektrisk motorcykel, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, 3000W Electric CityCoco Scooter, Mode elektriska skoter, gata juridisk elektrisk motorcykel, 60V 20AH 8000W City Coco Electric Scooter, 60V 20Ah litiumbatterielektriskt skoter, elektrisk skoterlösning


